1 izbový byt Košice-Západ

REZERVOVANÉ!

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt, vo vyhľadávanej lokalite v mestskej časti Košice-Západ, na Muškátovej ulici.

Chceli by ste bývať v byte voňajúcom novotou po rekonštrukcii, s bezbariérovým prístupom do domu aj bytu? Možno hľadáte byt v obľúbenej lokalite, kde budete mať k dispozícií kompletnú občiansku vybavenosť. Ďalšia možnosť je, že zháňate byt, ktorý poslúži nielen ako Váš domov, ale aj ako investícia do budúcnosti a bude vhodný na prenájom. Tak tento byt spĺňa všetky tieto požiadavky:

  • lukratívna lokalita
  • kompletná nedávna rekonštrukcia bytu
  • obnovený interiér aj exteriér bytového domu
  • výborná občianska vybavenosť

POPIS BYTU:

Podlahová plocha bytu je 34,5 m2 a plocha loggie je 3,5 m2.  Nachádza sa na prízemí sedemposchodového bytového domu.

V roku 2021 bola v byte realizovaná kompletná rekonštrukcia, v rámci ktorej boli zrekonštruované všetky miestnosti. Jej súčasťou bola aj výmena elektro-rozvodov, radiátorov, podláh, sanity, kuchynskej linky, plastových okien.

Orientácia bytu je na východ, takže ráno Vás privíta slnko a podvečer si môžete v tieni posedieť na priestrannej krytej loggii, na ktorú sa vchádza z kuchyne.

Byt sa nachádza v bytovom dome, ktorý taktiež prešiel v posledných rokoch rozsiahlou obnovou:

  • v roku 2012 zateplenie obvodového plášťa a strechy
  • v roku 2017 inštalovaný nový výťah
  • v roku 2022 obnovené vonkajšie schodisko a inštalovaná nová vstupná brána do domu

Dom má obnovené spoločné priestory a zateplené stropy v pivniciach, čo značne zvyšuje komfort bývania v bytoch na prízemí.

Bytový dom má energetický certifikát triedy C, čo predpokladá úsporu v nákladoch na vykurovanie.

Parkovanie áut je verejné priamo pred bytovým domom alebo v jeho blízkosti.

Priaznivou správou sú aj nízke náklady na bývanie vo výške 97 EUR/1 osoba/ mesiac + energie.

VYBAVENIE:

V celom byte boli v rámci rekonštrukcie znížené stropy a sú v nich umiestnené podhľadové svetlá. V izbe a v kuchyni je plávajúca podlaha. Vo vstupnej časti chodby je dlažba a v ostatnej časti chodby je plávajúca podlaha. V kúpeľni a WC, podobne ako na chodbe, je na podlahe dlažba. Ďalšou výhodou tohto bytu je, že kúpeľňa aj WC tvoria dve samostatné miestnosti.

Výsledkom nedávnej rekonštrukcie je v kuchyni moderná rohová kuchynská linka, v ktorej sú, okrem dostatku úložného priestoru, zabudované nové elektrospotrebiče: plynová varná doska, digestor, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, chladnička. Kuchynská linka v sebe zahŕňa predprípravu na inštaláciu vstavanej umývačky riadu. Dôležitou súčasťou vybavenia kuchyne je aj vysoká potravinová skriňa. V novej kúpeľni je k dispozícií sprchovací kút, umývadlo so zabudovanou skrinkou, závesná nástenná skrinka a ešte ostáva dostatok miesta na práčku a sušičku.

LOKALITA:

Ponúkaný byt sa nachádza v obľúbenej mestskej časť Košice-Západ (Terasa), v ktorej je dostatok zelene, parkov a oddychových zón. Mimochodom, jedna z nich sa rozprestiera priamo pred bytovým domom a v okruhu 300 m sa nachádzajú potraviny FRESH, detské ihrisko, reštaurácie. V blízkosti taktiež nájdete obchodné centrum Galéria, zdravotnícke zariadenia, školy, škôlky, MHD, magistrát, poštu, banky a iné služby.

Dôležitou informáciou je, že kúpou je nehnuteľnosť ihneď k dispozícií.

Ak hľadáte byt, do ktorého obnovy v najbližších rokoch nebudeme musieť investovať, s nízkym nákladmi na bývanie a navyše s veľmi príjemnou atmosférou, určite si ho príďte pozrieť.

Na záver môžeme skonštatovať, že tento 1 izbový byt v mestskej časti Košice-Západ, je vhodný jednak ako štartovací byt pre mladých ľudí alebo aj ako príjemné, pokojné bývanie pre staršie osoby. Vzhľadom na lokalitu a blízkosť niekoľkých stredných a vysokých škôl, môže byť tento byt  vhodný aj ako investícia s veľkým potenciálom na prenájom.

Cena: 108.500 €

vrátane kompletného realitného servisu

V prípade financovania kúpy bytu hypotekárnym úverom, Vám naši finanční sprostredkovatelia vedia pomôcť s jeho vybavením podľa Vašich individuálnych požiadaviek.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať:

 

PaedDr. Agnesa Janoková, RSc., MBA

certifikovaná realitná maklérka

volajte: 0911 212 336

píšte: janokova@realplus.sk

 

1 izbový byt Košice-Západ
1 izbový byt Košice-Západ

1 izbový byt Košice-Západ

1 izbový byt Košice-Západ

1 izbový byt Košice-Západ

1 izbový byt Košice-Západ

1 izbový byt Košice-Západ

1 izbový byt Košice-Západ

1 izbový byt Košice-Západ

1 izbový byt Košice-Západ

Zdieľať

Facebook
LinkedIn

Ďalšie nehnuteľnosti

1 izbový byt Košice-Západ

REZERVOVANÉ! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt, vo vyhľadávanej lokalite v mestskej časti Košice-Západ, na Muškátovej ulici. Chceli by ste bývať v

Rodinný dom v Zemplínskej Teplici

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj rodinný dom v Zemplínskej Teplici s veľkou záhradou. Tento dom je ideálny pre tých, ktorí hľadajú kombináciu moderného bývania a

Prenájom nebytové priestory v centre

Prenájom nebytových priestorov v centre

Ponúkam na prenájom nebytové priestory v centre Košíc v UNIKÁTNEJ ZELENEJ BUDOVE Bastion. Polyfunkčná budova Bastion je unikátna zelená stavba v centre Košíc, ktorá je