Spoznajme sa

Obchodovanie, nákup a predaj nie sú pre mňa len profesnými povinnosťami, ale najmä príležitosťami na vytváranie výnimočných ľudských príbehov.

Viac ako 25 rokov som postupne nadobúdala cenné poznatky
v tejto oblasti, až mi napokon „učaroval“ svet nehnuteľností.

Rozhodla som sa teda spojiť svoje bohaté obchodné skúsenosti
s dlhoročným pôsobením realitnej kancelárie VRK REAL PLUS Reality v Košiciach a pridať sa k tímu maklérov, ktorí poskytujú svoje služby klientom v Košiciach a ich okolí.

Odborným pohľadom

Vzdelávanie je pre mňa životným štýlom, a tak neustále investujem čas
a prostriedky do svojho profesijného rastu prostredníctvom kurzov, školení, ale aj štúdiom odbornej literatúry. Okrem vzdelávania sú pre mňa nenahraditeľným zdrojom poznania aj osobné skúsenosti s klientmi. Samozrejme, som šťastná, ak sa mi podarí naplniť očakávania ľudí, ktorí
sa na mňa obrátili so žiadosťou o pomoc pri predaji alebo prenájme ich nehnuteľnosti.

Život však prináša aj neúspechy a nie je tomu inak ani v realitnom svete. Z úspechov aj neúspechov sa snažím poučiť, to dobré ešte viac zlepšiť a to zlé viac nezopakovať. Jednoducho povedané, snažím sa, aby ste pri spolupráci so mnou cítili, že ste v tých správnych rukách.

Profesionalita

Odbornosť

Slušnosť

Osobný prístup

Vzdelanie

Realitný študijný program RSc.

absolvovanie akreditovaného vzdelávacieho programu REALITNÝ MAKLÉR

veľa ďalších kurzov a školení súvisiacich s realitnou činnosťou

WYŻSZA SZKOŁA MENEDŻERSKA W WARSZAWIE, OBS Prešov, spol. s r.o.

Katolícka univerzita v Ružomberku, Pedagogická fakulta

Univerzita Komenského v Bratislave, RKCMBF Košice

Voľný čas

Moja práca je skvelá, ale keď príde čas odložiť ju bokom, teším sa na všetko, čo mi voľný čas ponúka. Sú to chvíle, keď môžem relaxovať, objavovať, žiť.
V prírode cítim naozajstnú voľnosť – slobodu. Či už je to výstup na vrchol hory alebo prvý zjazd na lyžiach s bielou krajinou naokolo. A potom je tu ešte jazda na koni. Pohľad na svet z konského chrbta je pre mňa vždy neopakovateľným zážitkom.
Po náročnom dni si rada otvorím peknú knihu. Každá stránka je ako vstup do iného vesmíru, kde môžem prežívať dobrodružstvá bez toho, aby som musela opustiť svoju obývačku.
A áno, niekedy to najlepšie, čo môžem urobiť, je proste nerobiť nič.  Tieto chvíle „sladkého ničnerobenia“ mám veľmi rada. Je to čas, keď môžem jednoducho len „BYŤ“.
Voľné chvíle sú pre mňa vzácnym pokladom. Je to čas, keď môžem znovu načerpať energiu, objavovať nové veci a jednoducho si užívať život taký, aký je.